Яремче

Вертипорох Наталія Львівна

42 года, Яремче, высшее образование
Тел: +380 (67) 901-XX-XX

Переводчик английского и французского языка

ищу работу в Яремче

Опыт работы

Провідний інженер, заступник начальника відділу рекреації
Карпатський національний природний парк, Яремче
9 лет 1 мес
Окт 2008 - Ноя 2017
Основні обов`язки: контроль за діяльністю відділу у сфері рекреації та туризму на природоохоронній території, міжнародне спілкування та співпраця з іноземними організаціями, усні та письмові переклади, проведення екскурсій, презентацій та інших заходів для широкого кола людей.
Маю досвід: 1) організація та проведення заходів на природоохоронну та туристичну тематику. 2) ділова переписка з вітчизняними та іноземними організаціями; 2) спілкування з вітчизняними та іноземними відвідувачами; 3) усний переклад презентацій іноземних спікерів (англійська, французька мови). 4) переклад текстів з природоохоронної та рекреаційної тематики на англійську та французьку мови.
З жовтня 2009 року по вересень 2010 року проводила курси англійської мови для працівників Карпатського національного природного парку.
У жовтні 2011 року була офіційним перекладачем української делегації представників 5 природоохоронних установ під час поїздки обміну досвідом в національні парки Півдня Франції (мова – французька).
У серпні 2013 року була головою української делегації (18 підлітків 12-17 років) та співорганізатором міжнародного літнього табору для молоді в м. Еврон (Франція), що відбувався в рамках проекту Європейського Союзу «Молодь в дії».
З грудня 2015 року по листопад 2017 року тісно співпрацювала з волонтером Корпусу Миру США за напрямком «Розвиток громад».
Головний спеціаліст відділу туризму виконавчого комітету Яремчанської міської ради.
Яремчанський міськвиконком, Яремче
1 год 1 мес
Сен 2007 - Окт 2008
Маю досвід: 1) прийом та спілкування з іноземними делегаціями; 2) участь в офіційних делегаціях закордоном 3) загальні комунікативні навики спілкування з різними групами людей; 4) проведення презентацій українською, англійською та французькою мовами на туристично-рекреаційну тематику для широкої аудиторії.
Помічник-консультант міського голови з питань діяльності депутатів Яремчанської міської ради.
Яремчанський міськвиконком, Яремче
1 год 3 мес
Июн 2006 - Сен 2007
Обізнана з: 1) веденням та оформленням протоколів сесій міської ради; 2) написанням ділових паперів (запитів депутатів у вищестоящі органи, тощо);
3) комунікативними навиками ділового спілкування.
Референт-перекладач, Заступник начальника відділу рекреації
Карпатський національний природний парк, Яремче
7 лет 10 мес
Авг 1998 - Июн 2006
1) ведення протоколів нарад та написання ділової кореспонденції; 2) усне спілкування з іноземними відвідувачами; 3) переклад текстів з природоохоронної та рекреаційної тематики на англійську та французьку мови.

Высшее образование

Чернівецький державний університет ім. Ю. Федьковича, Чернівці
Викладач французької мови, вчитель англійської мови
4 года 9 мес
Сен 1993 - Июн 1998

Знание языков

Украинский - свободно, Русский - свободно, Английский - продвинутый, Французский - продвинутый

Дополнительная информация

Участь у міжнародних навчальних програмах:
17.06. – 12.07. 2002 – взяла участь у міжнародній навчальній програмі «Нові інформаційні та комунікативні технології в управлінні» в Інституті державного управління Франції (Париж, Франція). Робоча мова – французька.
06.09. – 24.09. 2010,
14.03. – 25.03. 2011 – взяла участь у міжнародній двох етапній навчальній програмі Шведського інституту державного управління та Шведської агенції розвитку міжнародного співробітництва «Місцевий екологічний менеджмент на урбанізованих територіях» для країн Східної Європи та Балканського півострова (І етап – Стокгольм, Швеція, ІІ етап – Скоп`є, Македонія). Робоча мова – англійська.
27.11. – 14.12.2016 – взяла участь у міжнародній тренінговій програмі Ізраїльської Агенції розвитку міжнародного співробітництва «Екологічний менеджмент національних парків і заповідників» (Ізраїль). Робоча мова – англійська.

Обновлено: 17 марта 2018, 16:30
Похожие резюме
неполная занятость    
Фесенко Н., 19 лет, Киев  /  Неполное высшее образование
удаленно    
Воронич А., 16 лет, Одесса  /  Среднее образование
ищу в Киеве, любая занятость    
Мысак А., 38 лет, Полтава  /  Высшее образование
ищу в Киеве, возможен переезд, удаленно    
Татаренко В., 27 лет, Энергодар  /  Высшее образование
×
×
Флагма* Сайты 51 стран
×
×
×